Dayna Kurtz is een Amerikaanse singer-songwriter die al jaren intensief tourt en alles geeft op het podium. Haar stem is warm, krachtig en intens en grijpt enorm aan. Ook haar (slide) gitaar spel is ronduit indrukwekkend te noemen. Ze wordt vaak vergeleken met Nina Simone, Marianne Faithfull en Jeff Buckley. Ze komt samen met Robert Maché naar het prachtige podium van De Gouwekerk.
Dayna Kurtz trad in 2003 op in het tv-programma van Barend & van Dorp met haar hit 'Love Get's In The Way' van Postcards From Downtown, haar eerste album dat in Nederland insloeg als een bom. Sindsdien heeft Dayna een trouwe schare fans opgebouwd en maakt ze met enige regelmaat nieuwe albums, die stuk voor stuk lovend worden ontvangen. Ze trad op met vele groten der aarden zoals Elvis Costello, Richard Thompson, Rufus Wainwright, BB King en Norah Jones. Nederland is altijd een bijzonder land voor Dayna geweest, omdat ze daar voor het eerst doorbrak met haar muziek. Ze vindt er altijd volle zalen.
In 2026 is het precies 25 jaar geleden dat haar doorbraakalbum 'Postcards From Downtown' verscheen. Ze bracht een 25th anniversary versie van dit album uit met geremasterde versies op zowel cd als, voor het eerst, op lp uit.
Als ode aan dit prachtige album geeft ze enkele bijzondere concerten waarbij ze oudere songs opnieuw live speelt en deze tevens mixt met haar recentere liedjes. Omdat ze ook altijd ruimte heeft aan verzoeknummers van het publiek, is iedere show van Dayna bijzonder en uniek en een onvergetelijke gebeurtenis.
''Het mooiste optreden komt van de Amerikaanse singer-songwriter Dayna Kurtz. Haar stem is zwaar en een tikje duister, soms hard en gemeen. Spaarzaam begeleid door haar eigen akoestische gitaar en de schelle Telecaster van sidekick Robert Mache weet Kurtz van haar soulslijper 'It's How You Hold Me' een regelrechte tearjerker te maken. Weergaloos!''
Bovenstaande informatie wordt ook op het e-ticket vermeld.
Informatie over tijden
Informatie over tijden
Datum: Donderdag 3 december 2026, 20:15 - 22:30 uur
Aanvang: 20:15 Uur
Einde: 22:30 Uur
Klantenservice
Neem contact op met de klantenservice viaservice@interticket.nlvoor aanvullende vragen, of reageer via de bevestigingsmail. U ontvangt binnen 1-2 werkdagen reactie.
Goed om te weten:
De reservering is geslaagd wanneer u een reserveringsnummer in beeld ziet.
Na het reserveren versturen we binnen enkele minuten een bevestiging per email, kijk bij ongewenste post als u deze niet ontvangt.
Een week voor het evenement is het e-ticket beschikbaar. Open daarvoor de reservering.
Deze website gebruikt cookies om jouw ervaring te verbeteren, verkeer te analyseren en gepersonaliseerde advertenties via Google Ads (privacy-beleid) en Meta te tonen.